dodał: Katkaa1995data: 22.02.2016; 00:12, źródło: mundodeportivo.com

Piqué: Więcej kłopotów? Nie, teraz koncentruje się na kolejnym tryplecie

Gerard Pique udzielił obszernego wywiadu po środowym meczu ze Sportingiem Gijon. Mundo Deportivo opublikowało go wczoraj na swoich łamach.

Cele: „Więcej kłopotów? Nie, teraz koncentruje się na kolejnym tryplecie. "

Sposób bycia: "Spędziłem wiele lat tak i za każdym razem kiedy coś powiem to będzie mieć to wpływ . Na przykład, od sierpnia do grudnia, jest mniejsze zagrożenie, bo jesteśmy bardziej usunięci. Nie zamierzam się zmieniać, bo po prostu lubię to ".

"Jestem bardzo impulsywną, osobą, która przechodzi drogę i próbuje zerwać trochę z przepisami. Wydaje się, że wszyscy mają się zachowywać w sposób, który wyznacza społeczeństwo i że nie możemy  przekraczać tej linii. A ja czasami lubię się wydostać poza nią. Robię to, co czuję w każdym momencie i jestem zadowolony, zachowuje się dobrze. "

Tweeter:"To daje zbyt dużą wagę. Dla mnie wszystko jest grą. Bawię się dobrze, trochę się pośmieje ... Ale niektórzy ludzie biorą to zbyt poważnie, życie i śmierć. Wygląda na to, że ktoś zabija, a ja tylko żartuje. "

Rywalizacja Barca-Madryt:"Nie rozumiem, dlaczego ludziom to przeszkadza. Rywalizacji przedstawiają się następująco: nie może im pójść dobrze. Ma się rozumieć. Nikt nie mówi, bo to nie jest politycznie poprawne. W tym kraju sprzedaje się to:"zrobić dobrze w Madrycie" lub ",” pójdzie dobrze Atleti". Pokój i miłość. Wszystko to jest bardzo miłe. Ale fałszywe. Nie czuje się dobrze i nie powiem tak. Lubię czuć pasję zespole i jak jest rywalizacja z innym, że chcesz go pomylić. Sport taki jest"

Gwizdy na reprezentacji:"Jestem przekonany, że to był problem na linii Barça-Madryt, a nie polityczny.  Jedna z kwestii, jest taka, że gwizdy  tworzą atmosferę, która nie jest dobra dla zespołu. Ilekroć trener (Del Bosque) pochodzi ze mną rozmawiać ... Znam go i wiem, że wewnątrz cierpi. I nie podoba mi się to, bo mam wiele uznania dla niego. Gdybym wiedział, że tak będzie nie powiedziałbym tego ".

Motywacja:"W Anglii, latem 2014 roku, powiedziałem, że chciałbym być taki jak wcześniej. Uważałem go za coś, co było mi potrzebne, aby być albo nie. Ale teraz czuję, że jestem w pełni sił. Cieszę się z nożnej bardziej niż kiedykolwiek. "

„Konkurowanie mnie fascynuje. Im trudniej tym gra staje się bardziej zabawna. Wygrywając 6-0 lub 7-0, a przeciwnik jest zamknięty z tyłu, nie da się cieszyć. Motywuje mnie bardziej, gdy cierpimy i skończymy z wygraną. W te dni wchodzę do szatni i myślę ' dziś zrobiliśmy dobrze. "

Wygrane z Barcą:"Czasami myślę, że mogę spróbować za kilka lat gdzieś indziej. Ponieważ lubię czuć , że mam coraz większe wyzwania. Chociaż główne wyzwanie mamy i jako klub jest utrzymanie wygranej. I to jest najtrudniejsze. Za każdym razem obrona tytułu jest trudna. To jest historycznie udowodnione. "

Tridente: "Największym wydarzeniem ostatnich dni jest solidarność Leo. Jeśli czegoś brakuje to było to. Dla kogoś takiego jak on, to może być trudne, ale sposób w jaki objął Luisa i Neymara jest "chapeau”

Przyszłość jako prezydent Barcelony: "Mam wiele lat. Jestem bardziej skoncentrowany niż kiedykolwiek, zależy mi bardziej, rodzina pomogła mi, żeby mnie uspokoić i chcę cieszyć się i przedłużyć swoją karierę jak najwięcej w tym klubie, który jest moim domem. Wtedy zobaczymy. Aby przetrwać w tym biznesie potrzebne jest 100% motywacji. "

Niepodległość Katalonii:"Jestem hiszpanem, moja żona jest pół libanką i pół Kolumbijką, moje dzieci są katalończykami, hiszpanami, libańczykami i Kolumbijczykami.

 Zawsze cytuję Johna Lennona: brak flagi. "Wyobraź sobie, nie ma żadnych krajów". Trzeba cieszyć się życiem, a nie szukać problemów tam gdzie ich nie ma. "

Rozmowy w szatani:„"W naszej szatni mówimy o gospodarce, społeczeństwie i polityce. Tam jest wszystko. Z Mascherano mówię o polityce, biznesie. Ale jest też typowym graczem, którzy słuchają, jak mówimy o gospodarce, wstaje i wychodzi. "

Dodaj komentarz
Komentarze
Sonda serwisu
Który transfer jest najbardziej potrzebny?
Hector Bellerin
Cesar Azpilicueta
Gerard Deulofeu
Cristian Tello
Inny
Partnerzy
 • Valencia CF
 • Schalke 04
 • Ajax
 • AS Monaco
 • SSC Napoli
 • Tottenham
 • FC Barcelona NEWS
 • La Liga
Statystyki serwisu
 • Najnowszy użytkownik: Dr0bs0n.
 • Serwis istnieje od: 2523 dni.
 • Newsów: 18688
 • Gości on-line: 992
 • Zarejestrowanych użytkowników: 2028
 • Zalogowanych: 0
www.viscaelbarca.pl - designed by macierze. Wszelkie prawa zastrzeżone.